cs.png, 3,2kB en.png, 4,1kB

Menu

Češi se prostě neztratí!

"Češi se prostě neztratí" - Ministr zemědělství Marek Výborný oceňuje práci rajčat z Haňovic.

24.11.2023 jsme měli tu čest a příležitost přivítat v ZD Haňovice významnou osobnost - ministra zemědělství Marka Výborného. Jeho návštěva byla nejen oceněním naší práce, ale také příležitostí ukázat, jak u nás v Haňovicích přistupujeme k pěstování našich rajčat.

V rámci návštěvy jsme ministru ukázali naše skleníky a vysvětlili procesy, které stojí za kvalitou našich rajčat. S důrazem na udržitelnost a inovace jsme demonstrovali, jak se nám daří udržovat vysokou kvalitu produktů po celý rok.

Ministr Výborný ocenil naši práci a věnoval nám povzbuzující slova: "Další ukázka poctivé práce, zlatých českých ručiček a bystrých hlav! Čím víc jezdím po republice, tím víc vidím, že Češi se prostě neztratí." Jeho slova pro nás představují významné uznání a motivaci do další práce.

Tato návštěva zdůrazňuje důležitost dialogu mezi zemědělskými podniky a vládními institucemi. Jejím prostřednictvím můžeme lépe pochopit, jak může státní podpora přispět k rozvoji udržitelného zemědělství.

Děkujeme ministrovi zemědělství Marku Výbornému za jeho návštěvu a ocenění naší práce. Je to pro nás nejen uznání našeho přístupu, ale také inspirace k dalšímu rozvoji a inovacím v oblasti zemědělství. 

Fotogalerie