cs.png, 3,2kB en.png, 4,1kB

Menu

Nejčastější dotazy a odpovědi

 

1) Kde si můžu koupit Vaše rajčata?

Odpověď: Naše rajčata je možné zakoupit v podnikové prodejně Zemědělského družstva v Haňovicích. Adresa je: Haňovice 18, 783 21 Chudobín. Pokud jste z větší dálky, určitě je vhodná předchozí telefonická domluva.
Kontakt na prodejnu

Nově je možné zakoupit rajčátka v prodejním automatu, který je umístěn na parkovišti mezi skleníky. Provozní doba je neomezená a je zde možnost platby pouze platební kartou. Je to opět v Haňovicích.Dále je možné naše rajčata zakoupit v prodejnách Lidl, Penny, Kaufland, Tesco, Makro, Albert, Terno a Globus.
Obaly jsou však pro každý obchodní řetězec specifické (viz níže), jako dodavatel je uvedena firma Čerozfrucht s.r.o., země původu: Česká republika. Velice důležitý je název odrůdy Angelle, protože na tuto odrůdu máme v ČR exkluzivitu pouze my (nikdo jiný ji nepěstuje).
 
Naše prodejna Lidl  Penny/Albert Terno
       


2) Jaká je cena rajčat?

Odpověď: Cena je závislá na ročním období v době prodeje a na momentálně probíhajících akcích.

 

3) Jak poznám, že jsou to rajčata právě od Vás?

Odpověď: Odrůdu Angelle máme v ČR pouze my. Žádný jiný pěstitel tuto odrůdu nemá.Název odrůdy by měl být vždy uveden na balení.
 

4) Co to je bezreziduální produkce?

Odpověď: Bezreziduální produkce nebo-li produkce bez zbytků pesticidů, je produkce s nulovým obsahem pesticidů stejně jako BIO produkce nebo produkce pro dětskou výživu.
Protože pěstujeme rajčata hydroponicky v kokosovém subrátu, nemůžeme získat označení BIO. Toto označení lze získat pouze v případě pěstování v půdě (hlíně).
 

5) Odkud nakupujete biologickou ochranu?

Odpověď: Biologickou ochranu nakupujeme již od počátku naší existence od renomované firmy Biocont. Tato firma dodává biologickou ochranu jak pro domácí, tak pro profesionální použití.
www.biocont.cz