cs.png, 3,2kB en.png, 4,1kB

Menu

Den otevřených dveří

Zemědělské družstvo Haňovice Vás srdečně zve na Den otevřených dveří! Přijďte k nám v sobotu 1. června 2024 od 9:00 do 14:00 do střediska Haňovice a prožijte nezapomenutelný den plný zážitků.

Co na Vás čeká:
1. Prohlídka chovu skotu a nové robotické stáje pro dojnice
Přijďte se podívat na náš moderní chov skotu a novou robotickou stáj, která zajišťuje nejlepší podmínky pro naše dojnice. Uvidíte, jak využíváme nejnovější technologie pro zajištění pohodlí a efektivity při chovu.

2. Nahlédnutí ke skleníkům (pouze zvenku)
Můžete si prohlédnout naše skleníky zvenčí a vidět, jak pečlivě pěstujeme naše rajčátka. Naše skleníky jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální podmínky pro růst a kvalitu našich rajčátek.

3. Výroba filamentů
Ukážeme vám, jak vyrábíme filamenty, což je klíčový proces v našem výrobním řetězci. Dozvíte se více o této fascinující technologii a jejím využití.

4. Posklizňová linka rostlinné výroby
Zjistíte, jak zpracováváme a skladujeme naše úrody po sklizni. Naše moderní technologie nám umožňují efektivně zpracovat a uchovat kvalitu našich plodin.

5. Bioplynová stanice
Přijďte se seznámit s naší bioplynovou stanicí a zjistěte, jak přeměňujeme biologický odpad na energii. Uvidíte, jak přispíváme k udržitelnosti a ochraně životního prostředí.

6. Výstava naší zemědělské techniky
Prohlédněte si naši moderní zemědělskou techniku, která nám pomáhá v každodenní práci. Uvidíte různé typy strojů a zařízení, které používáme pro efektivní zemědělskou výrobu.

7. Doprovodný program pro děti
Pro naše malé návštěvníky máme připravený zábavný program plný her a aktivit. 

8. Občerstvení zajištěno
Během celého dne bude k dispozici občerstvení, abyste si mohli vychutnat naše produkty a speciality. Připraveny budou různé pochoutky, které potěší vaše chuťové buňky.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a přijďte se podívat, jak funguje naše zemědělské družstvo.

Těšíme se na Vás a na společně strávený den plný nových zážitků a poznatků!