cs.png, 3,2kB en.png, 4,1kB

Menu

Naše návštěva GreenTech

Nedávno jsme měli tu čest navštívit jeden z největších zahradnických veletrhů světa - GreenTech v Amsterdamu. Tento veletrh, konající se v RAI Amsterdam, se zaměřuje na nejmodernější technologie pro pěstování zeleniny. Během naší návštěvy jsme se seznámili s pokročilými technologiemi, jako je umělá inteligence v zemědělství, vertikální farmaření a energeticky udržitelné skleníky.

GreenTech byl pro nás skvělou příležitostí potkat se s dalšími odborníky a nadšenci z oboru. Sdíleli jsme zkušenosti, načerpali novou inspiraci a získali cenné poznatky, které nám pomohou zlepšit naše vlastní postupy pěstování. 

GreenTech je bezesporu místem, kde se rodí budoucnost zahradnictví a my jsme rádi, že jsme mohli být u toho. Těšíme se na implementaci nových poznatků a technologií do našich postupů, abychom vám mohli přinést ta nejlepší rajčata z Haňovic.  

 
V Holandsku jsme také navštívili společnosti Syngenta a AxiaSeeds, které pěstují stovky druhů rajčat. Bylo fascinující vidět, jak tyto společnosti inovují v oblasti šlechtění a pěstování rajčat a kde jsme viděli na vlastní oči, jak může inovace zlepšit výnosy a kvalitu produkce rajčat.
 
 

Fotogalerie