cs.png, 3,2kB en.png, 4,1kB

Menu

Oživení skleníku: Od starých rostlin k novým sazeničkám

V jednom z našich skleníků v Haňovicích jsme v září letošního roku opět prošli velkým procesem obnovy. Začalo to likvidací starých rostlin, což byl základní krok k tomu, abychom zajistili, že naše rajčata budou růst v čistém a zdravém prostředí. Při tomto procesu nás proškolila firma Weterings Machinery B.V. a firma Brinkman, za což jim patří naše velké poděkování.

Po úplné likvidaci starého porostu jsme skleník důkladně vyčistili a umyli. Pravidelné čištění a dezinfekce skleníku mezi cykly pěstování je nezbytné k zajištění zdravého růstu rostlin a prevenci škůdců.

Po dokončení čištění byl skleník připraven na nové sazeničky. A tak jsme začali s výsadbou nových rostlinek, které budou růst v čistém prostředí, což je základním předpokladem pro to, aby naše rajčata byla kvalitní a chutná.

Je důležité zdůraznit, že naše rajčata jsou pěstována bez zbytků pesticidů. Toto se nazývá bezreziduální produkce, což znamená produkce s nulovým obsahem pesticidů, podobně jako je to u BIO produkce nebo produkce pro dětskou výživu.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem našim zaměstnancům za jejich nasazení a práci. Jsme hrdí na to, co děláme, a jsme vděční za to, že máme tak skvělý tým!

Fotogalerie